כל מה שרציתם לדעת עלארגנטינה.

מידע כללי

ארגנטינה היא אחת המדינות המתויירות והאטרקטיביות ביותר בדרום אמריקה. המדינה היא גם השמינית בגודלה בעולם כולו. ארגנטינה מתהדרת בגיוון מדהים בחלקיה השונים: ערים גדולות ותוססות כמו הבירה בואנוס איירס, איזורים הררים, קרחונים ואתרי טבע עוצרי נשימה כמו מפלי האיגואסו ופטגוניה. הקסם של ארגנטינה מתבטא בתרבות מיוחדת וחמה, אוכל מעולה שמתחיל בבשר משובח לצד מפעלי שוקולד וכמובן חיי לילה מהטובים ביבשת.

מזג אוויר ועונות לטיול

הקיץ והעונה התיירותית בארגנטינה מתחיל בנובמבר ונגמר לקראת סוף אפריל. בעונה זאת מזג האוויר נוח ונעים לטייל, אך צאו מנקודת הנחה שזו מדינה יותר קרה משאר המדינות ביבשת. גם בחורף ניתן להגיע לארגנטינה שמתחיל בחודש יוני עד אוקטובר עד בחודשים אלו יורד שלג ואופי הטיול יכלול בעיקר טיולי סקי ופעילויות חורף.

ויזה ומעברי גבול

ויזה לארגנטינה ניתנת אוטומטית לישראלים ל90 יום מרגע הכניסה. יש להצטייד בדרכון בתוקף של לפחות חצי שנה. ודאו שחתמו לכם על הדרכון בכניסה עם תאריך.

מטבע מקומי ועלויות

המטבע המקומי בארגנטינה הוא פסו ארגנטינאי. ארגנטינה היא המדינה היחידה בה על מזומן תקבלו שער יותר טוב מאשר במשיכה מכספומטים אז מומלץ להביא איתכם מזומן. איפה להמיר: ניתן להמיר דולרים או יורו בשער טוב במשרדי החלפנות, גם הבנקים ימירו לכם אך בשערים פחות טובים. כספומטים: ישנם כספומטים בערים הגדולות בכל פינה אך השער שתקבלו יהיה יחסית נמוך לכן מומלץ להגיע עם מזומן. כרטיסי אשראי: מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי כמעט בכל מקום.