כל מה שרציתם לדעת עלמקסיקו.

מידע כללי

מקסיקו היא המדינה הגדולה והמגוונת ביותר במרכז אמריקה. חופים קריביים לצד ג'ונגלים טרופים וירוקים, מבנים ארכאולוגיים מדהימים לצד שמורות טבע. עיירות נופש ,כפרים עתיקים וערים גדולות, במקסיקו תמצאו הכל מהכל. איך אפשר כמובן בלי שלל האטרקציות המטורפות שהמדינה מציעה כמו: ספורט ימי ואתגרי, שווקים וקניות, צלילות ושנורקלים והרבה סתלבט על החוף. מקסיקו מתאימה לכולם. תרמילאים, משפחות, זוגות, וקבוצות חברים.

מזג אוויר ועונות לטיול

מזג האוויר במקסיקו הוא טרופי ולכן מתאים לטייל במדינה בכל עונות השנה. העונה היבשה היא בין נובמבר לאפריל, היא פחות חמה, היא יותר תיירותית ויותר יקרה. העונה הרטובה היא בין מאי לאוקטובר וזו תקופת המונסונים שבהן יורדים מעט גשמים אבל עדיין זמן טוב לטייל במדינה וגם יותר זול.

ויזה ומעברי גבול

בכניסה למקסיקו ישראלים מקבלים ויזה אוטומטית ל90 יום ללא עלות. אם תרצו להאריך את הויזה מעבר ל90 יום גם זה אפשרי בכל אחד ממרכזי ההגירה, נדרש מסמך בנקאי שברשותכם מעל $500. תדרשו להציג דרכון עם חצי שנה תוקף יש להראות בכניסה למדינה מקום לינה ל-2 לילות ראשונים וכרטיס עם תאריך יציאה מהמדינה.

מטבע מקומי ועלויות

איפה להמיר: דלפקי המרה במלונות ובשדות התעופה גובים עמלות גבוהות לכן מומלץ להמיר כספים במשרדי החלפנות בערים, ניתן לשלם במקסיקו גם בדולרים ברוב המקומות. כספומטים: מומלץ למשוך מזומן בכספומטים של הבנקים, ולא בכספומטים ברחובות התיירותים בגלל עמלות כפולות. כרטיסי אשראי: מכבדים את כל כרטיסי האשראי.