כל מה שרציתם לדעת עלמאהה.

מידע כללי

האי ההררי והירוק הוא הגדול בסיישל, וגם ביתה של עיר הבירה הקטנה ויקטוריה, ובה כמה אתרים מעניינים, כמו הגן הבוטאני, המוזיאון להיסטוריה והשוק הססגוני, המושלם לקניית תבלינים או פירות אקזוטיים. בדרום האי משתרעים כמה מהחופים היפים במאהה, לצד כפר אמנים וגלריות. ממאהה תוכלו לצאת להפלגה גם אל הפארק הלאומי הימי סנט אן, על שוניות האלמוגים שלו. מאהה מתאים גם לזוגות וגם למשפחות שלא מעוניינות בטיסת המשך או בהפלגה ארוכה לאי אחר.

דרכי הגעה

כל הטיסות הבינלאומיות נוחתות באי מאהה, ומומלץ להזמין מראש מהמלון נהג שיבוא לאסוף אתכם. אמנם זול יותר למצוא נהג פנוי בנמל התעופה עצמו, אבל לא תמיד יש להם רכבים גדולים שיתאימו לכם.

התניידות

הכבישים בסיישל ישנים, מלאים מהמורות ומפותלים, ולכן הם גם מסוכנים. מומלץ מאוד להזמין במלון נהג צמוד שיסיע אתכם ליעדים שונים באי. עם זאת, אפשר ורצוי לחקור את החופים ואת האי גם ברגל, כי אז תגלו פיסות גן עדן ופינות חבויות.

זמן שהיה מומלץ

שבוע לפחות. הטיסה לסיישל אינה קצרה, ודורשת יום התאקלמות ויום נוסף לטיסה חזרה, וכדי להיכנס לאווירה אמיתית של חופש כדאי לתכנן שבוע ואפילו עשרה ימים.

טיפים שחשוב לדעת

כל החופים בסיישל ציבוריים, ואין שום הגבלה על הכניסה גם לחופים של ריזורטים אחרים. עם זאת, לכמה מהחופים תוכלו להגיע רק בסירה, ולפעמים גם בתיאום מראש. בררו פרטים במלון.